Всього на території смт Великодолинське Овідіопольського району Одеської області розташовані:

• 5 закладів освіти.

Великодолинський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія. Адреса: смт Великодолинське, вул. Центральна, 95. Директор – Базелян Леоніда Іванівна.

Великодолинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Овідіопольського району Одеської області. Адреса: смт Великодолинське, вул. Станційна, 66. Директор – Чебанова Валентина Василівна.

Великодолинський НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів –ліцей». Адреса: смт Великодолинське, вул. Паркова, 38. Директор – Скалозуб Зоя Василівна.

ДНЗ «Теремок». Адреса: смт Великодолинське, вул. Кооперативна, 36. Завідувачка – Жолобнюк Ганна Василівна.

ДНЗ «Зірочка». Адреса: смт Великодолинське, вул. Паркова, 29А. Завідувачка – Павлішина  Тетяна Володимирівна.

• 3 заклади культури

Великодолинський будинок культури «Акаржа». Адреса: смт Великодолинське, вул. Паркова, 32. Директор – Кот Ігор Анатолійович.
2 бібліотеки: вул. Світла,1 та вул. Паркова, 32.

Амбулаторія загальної практики сімейної медицини. Адреса: смт Великодолинське, вул. Світла, 3. Завідуючий амбулаторії – Кривицький Володимир Антонович.

Комунальне підприємство «ВЕЛИКОДОЛИНСЬКЕ». Адреса: смт Великодолинське, вул. Світла, 1. Директор – Гончаров Сергій Володимирович.

Дитячо-юнацька спортивна школа №1. Адреса: смт Великодолинське, вул. Центральна, 99. Керівник – Усінов Олександр Тайфукович.

Великодолинська дитяча музична школа. Адреса: смт Великодолинське, вул. Соборна, 1Д. Керівник – Сєбов Микола Іванович.