Автобіографія секретаря Великодолинської селищної ради  Бордюжи Галини Миколаївни

Я, Бордюжа Галина Миколаївна, народилась 26 жовтня 1972 року у с. Йосипівка Савранського району Одеської області. Громадянка України.

У 1998 році закінчила Одеську державну академію будівництва та архітектури, здобула кваліфікацію спеціаліста інженера-гідролога.

З вересня 1990 року по грудень 2000 року – робітниця Акаржанського заводу ЗБВ. З травня 2001 року по грудень 2010 року – приватний підприємець.

В грудні 2010 року була обрана секретарем Великодолинської селищної ради. В 2015 році була повторно обрана секретарем Великодолинської селищної ради.

Проживаю разом з дітьми в смт Великодолинське Овідіопольського району Одеської області.